Шнеки

Компанія «Агротека» спеціалізується у тому числі й на виготовленні шнеків відмінної якості та з ідеальними характеристиками з експлуатації.

Якщо вам потрібен якісний ремонт шнеків, балансування деталів, виготовлення шнеків з нуля, можете сміливо звертатися до нас.

На виробництві є спеціальні верстати, які можуть зробити виток шнека із кроком від сорока міліметрів до трьох тисяч. Похибка – один міліметр. Товщина деталі, що виступає, від 2 до 30 міліметрів, а висота до 555 міліметрів.

Роботи з виробництва проводять фахівці високої категорії. Всі робітники мають великий досвід та можуть розробити будь-яку деталь на ваш запит. Можна замовити консультацію наших спеціалістів. Матеріально-технічне обладнання компанії допоможе виготовити навіть нестандартне замовлення.

В «Агротеці» можна зробити замовлення на ремонт або виробництво нових шнеків для комбайна:

 • екструдер двошнековий та одношнековий;
 • конічні шнеки;
 • вироби біметалічні зі спеціальним покриттям;
 • шнеки, виготовлені за параметрами замовника.

Чому шнеки виходять із ладу?

В основному на шнек йде механічне навантаження. Тому ця деталь потребує заміни швидше, ніж інші запчастини.

Основна причина – знос зовнішньої кромки спіралі. Якщо висота витка стерлася та зменшилася хоча б на 5 міліметрів, та стерлася загальна товщина спіралі, то настав час нести її у ремонт. Від справності шнека насамперед залежить робота комбайна.

«Агротека» пропонує послуги відновлення та повної реставрації деталей. У нас ви можете повернути їм колишній вигляд та характеристики. І деталі будуть знову, як тільки із заводу. Особливо актуальною є ця послуга для техніки, що прибирає зерно.

Усі види робіт проводять на одному підприємстві. Клієнт приходить зі своїми запитами та отримує необхідні послуги. Зварити, пофарбувати, зробити балансування чи отримати токарні роботи – всі ці послуги ми можемо представити.

Роботи проводять із шнеками до комбайнів різних марок виробництва. І це стосується не лише вітчизняних, а й імпортних деталей.

Чому варто вибрати саме нашу фірму?

 • Ми маємо власне виробництво на всіх етапах виготовлення.
 • Висока якість виконання робіт.
 • Роботи проводяться у чітко поставлені терміни.
 • Індивідуальний підхід до кожного клієнта та замовлення.
 • Ціна готового виробу вдвічі дешевша, ніж на нову деталь.
 • На виготовлення наших деталей діє гарантія рік.

Що потрібно знати для виробництва шнеків?

 • діаметр спіралі;
 • напрямок та крок спіралі;
 • товщину металу.

Шнек може мати сегментну чи монолітну навивку. Це ускладнює виготовлення, але не лякає наших спеціалістів. Головне – правильно розрахувати параметри майбутнього шнека. Для цього необхідні інженерні знання. Від вас замовлення, а ми все прорахуємо та виготовимо! Є можливість замовити лише спіраль чи вал до шнека. Ціна регулюється обсягом та складністю робіт.

Для виготовлення спіралей шнека використовують заготовки кільцеві, вигнуті за допомогою спеціального штампу. Після цього заготовки з'єднуються та варяться в одну велику спіраль.

Плюсами цього способу виготовлення є стабільний технологічний процес та великий коефіцієнт використання металу.

Зверніть увагу: шнеки, виготовлені з нержавіючої сталі, використовують у пристроях, де неприпустима корозія. В основному це харчове, хімічне та фармацевтичне виробництво.

Наша фірма надає можливість доставки виробу та гарантійне обслуговування. Але головний критерій – це співвідношення якості та ціни виробу. Шнеки виробництва нашої фірми відрізняються високою точністю виконання та надійністю. Все робиться із запасом міцності.

Сортувати:

 Шнек колосовой 2388 Case

Шнек колосовой 2388 Case

Наявність:Є в наявності
Показано з 1 по 12 із 126 (всього 11 сторінок)