Клавіша соломотряса

Сільськогосподарська техніка - це величезний асортимент вузлів та механізмів для різних галузевих сегментів.

Соломотряс - один із пристроїв, розроблених для обробки зернових культур.

Призначення соломотрясу

Завдання агрегату, що складається із системи взаємопов'язаних механізмів - це обмол зернових культур, а також подальший напрямок зібраної соломи у спеціальний відсік.

З чого складається техніка

Сам соломотряс складається з одного каскаду клавіш. Вони встановлені на двох колінвалах. Їх частота обігу близько 200 об/хв. Клавіші закріплені втулками з гуми, що надають напрямок потоку соломі.

Наш сайт пропонує придбати клавіші соломотрясу для зернозбиральної техніки українського та іноземного виробництва:

  • Claas;
  • Deutz-Fahr;
  • Massey Ferguson;
  • Fortschritt;
  • John Deere;
  • Fendt;
  • New Holland,
  • Volvo BM;
  • Ferguson, Sampo-Rosenlew;
  • а також Гомсільмаш, Ростсільмаш, Херсонмаш.

Власне виробництво дозволяє надавати гнучку систему знижок постійним клієнтам, нижчу вартість, ніж інші постачальники, можливість ремонту та обміну комплектуючих.

Виробничі технології орієнтовані на дотримання параметрів оригінальних запчастин, використання аналогічних матеріалів, сувору відповідність якості та світовим стандартам. Компанія «Агротека» відповідає за чітке виконання договірних термінів поставок та надає послуги з доставки власним автотранспортом. Терміни відвантаження займають кілька годин, якщо товар є на складі.

Характеристики продукту

Поверхня клавіш виконана як ребристої структури, що схожа на жалюзі, з нерегульованим кутом нахилу порядку 45 градусів. У модифікації для рисозбиральних комбайнів конструкція доповнена знімними прутками, що запобігають просіванню дрібних солом'яних частинок. Це значно полегшує процес обмолоту.

Клавіші підкидають, перетрушують та надають поступального руху соломі в напрямку копнителя, відокремлюючи в цей час зерно від полови. Підвішені над ними фартухи не дозволяють зерну потрапляти за периметр робочої зони, а встановлені по обидва боки гребінки відповідають за оптимізацію процесу та підвищують його ефективність.

Заміна клавіш техніки

Ефективність агрегату повністю залежить від якості клавіш: різні пошкодження та деформація знижують роботу механізму. Вібрація та механічна ударна дія - все це сприяє зношування клавіш, солома починає забивати отвори, застрявати, запобігати руху. Все разом значно скорочує тривалість роботи пристрою.

Щоб підтримувати соломотряс у робочому стані, дуже важливо стежити за запчастинами — своєчасна заміна клавіш, що вийшли з ладу, гарантує високу якість обмолоту. Важливість елементів для процесу неможливо переоцінити на цьому етапі жнив: будь-який збій, неточність у налаштуваннях - це втрати врожаю, іноді значні. Вибір компанії «Агротека» як постачальника клавіш для соломотрясу означає отримання високоякісних деталей з гарантією тривалої експлуатації, гарантований подальший ремонт та обмін старих деталей.

Це важливо! Одночасна заміна всіх клавіш запобігає розбалансуванню колінвалів та виходу агрегату з ладу.

Менеджери компанії готові проконсультувати замовника з усіх питань, для цього достатньо зателефонувати за вказаними на сайті номерами телефонів. Фахівці «Агротеки» мають великий досвід, та справляються з поставленими завданнями за короткий термін, що вкрай важливо під час прибирання врожаю.

Сортувати:

Показано з 1 по 12 із 502 (всього 42 сторінок)