Гідроциліндри

Гідроциліндр - це об'ємний гідродвигун, що характеризується зворотно-поступальним рухом вихідної групи, де за поступальний напрямок відповідає тиск робочого середовища в поршневій порожнині, за зусилля зворотного пружини. У завдання конструкції входить перетворення руху на енергію.

Види гідроциліндрів

Гідравлічний циліндр має велику сферу застосування практично у всіх галузях промисловості, починаючи з сільського господарства, та закінчуючи космосом:

 • Машинобудування.
 • Верстатобудівельний сегмент.
 • Мостобудування та будівництво доріг, авіація та медицина.
 • Харчова промисловість та металообробка, ковальство, судноплавство, мореплавство тощо.

Компанія «Агротека» має власне виробництво, що дозволяє нетривіально підходити до співпраці із замовником. Якщо у виробництві немає унікальної моделі, наші інженери спроектують та створять зразок відповідно до необхідних параметрів.

Класифікація гідроциліндрів

Вироби класифікують за конструктивними особливостями та сферами застосування.

 • Односторонні гідроциліндри. Модифікація оснащена одним підведенням гідравлічної рідини. Конструкція працює в один бік, повернення у вихідне положення відбувається наступними шляхами:
  • під вагою вантажу, що піднімається;
  • під вагою штока гідроциліндра;
  • під дією повернення пружини у вихідне положення.

Модифікація користується попитом у сільськогосподарській сфері, та різноманітних механізмах, у домкратах, розроблених для підйому важких вантажів, тощо. Максимальний робочий тиск 1000 бар, вантажопідйомність до 2000 тон.

 • Двостороння дія. Одні з найбільш популярних та поширених гідроциліндрів. Конструктивна відмінність полягає у двох підведеннях гідравлічного масла, а також у напрямку зусилля. Гідродвигун двосторонньої дії створює його в обидва боки впливом тиску робочого середовища. Подібний тип характеризується різними показниками зусиль під час руху вперед-назад, та повністю залежить від площі порожнини поршня та штока. Особливість моделей – високоефективна швидкодія, широкий спектр використання, надійність в експлуатації. Двостороння модифікація має вантажопідйомність до 10000 тис. тон, знаходить застосування у всіх сферах народного господарства. Вироби відрізняються високою стійкістю до навантажень та ремонтопридатністю.
 • Телескопічні. Подібна модифікація знаходить широке застосування в сегменті підйомної спецтехніки та при обладнанні мобільного транспорту. Головна відмінність від інших моделей - компактні розміри та великий виліт гідроциліндра. Наприклад: якщо у зібраному вигляді довжина циліндра 1 метр, то у розкладеному стані показники збільшуються до 10 метрів. При цьому вони мають велику вантажопідйомність, мають ускладнену конструкцію, більш складну технологію виробництва. Розроблені конструкції односторонньої та двосторонньої дії. Останні вимагають високої точності в проектуванні, та не менш вимогливі у виконанні, оскільки мають складну мережу канавок подачі гідрорідини та системи додаткових ущільнень.

Наша компанія якісно розробляє робочі вузли від самих найпростіших, до пристроїв із найвищими вимогами.

Виробництво, ремонт та продаж гідроциліндрів

Компанія «Агротека» є передовим виробником гідроциліндрів різних модифікацій та будь-якої складності за завданням замовника. Виготовляємо гідроциліндри як оптом, так і дрібними партіями. Всі вироби виготовляються з високоякісних матеріалів відповідно до прийнятих світових стандартів. Окрім виготовлення основної продукції та комплектуючих, ми надаємо послуги з ремонту, заміни запчастин, модернізації гідроциліндра.

Сортувати:

Показано з 1 по 12 із 133 (всього 12 сторінок)